Market Kullanımı


1) Girdiğim emirleri nasıl görüntüleyebilirim ?

Market sekmesinden hangi markette girdiğiniz emiri görüntülemek istiyorsanız seçiniz.Market alış satış emirleri altında aktif emirler sekmesinden aktif olan emirlerinizi, işlem geçmişi sekmesinden yaptığınız sonlanan emirleri görüntüleyebilirsiniz..

2) Girdiğim emirleri nasıl iptal edebilirim ?

Market sekmesinden hangi markette girdiğiniz emri iptal etmek istiyorsanız seçiniz.Market alış satış emirleri altında aktif emirler sekmesinden aktif olan ve iptal etmek istediğiniz emirin yanındaki kırmızı çarpı butonuna basınız.Sağ üst köşede emir başarıyla silinmiştir mesajını gördüğünüzde emiriniz iptal edilmiş olur.

Hesap Ayarları

1) Şifremi Nasıl Değiştirebilirim ?

Hesabım sekmesinden şifre değiştir bölümüne gidiniz.Eski şifrenizi de girerek yeni şifre oluşturabilirsiniz.

2) Telefonumu Nasıl Değiştirebilirim ?

Hesabım sekmesinden telefon değiştir bölümüne gidiniz.Yeni cep telefonunuzu girerek onay kodunu ekrana giriniz.

6 ) Komisyon Nedir ?

Markette yapacağınız Dijital Para alım satım işlemlerinde kesilen Binde Üç veya Binde Dört oranındaki kesintidir. Bu tutar KDV dahil olarak kesilir ve vergi ödemeleri Türkiye Cumhuriyeti'ne yapılır.

7 ) İşlemler Nedir ?

İşlemler,size sistem üzerinde yaptığınız tüm finansal yapıyı loglayan bir araçtır.Para yatırma, çekme işlemleriniz , borsaya girdiğiniz alış emirleri , satış emirleri ,soğuk cüzdana gönderdiğiniz Bitcoin işlemleri veya başka bir cüzdana gönderdiğiniz Bitcoin işlemlerinin tümünü görüntüleyebilirsiniz.